Skip to content

Lista Voluntarilor ED Teleorman – Noiembrie 2021

Nr. crt.NUMELE şi PRENUMELE VOLUNTARULUIINSTITUŢIA/PROFESIA E-MAIL
1.Băltoiu Dragoş MarianLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – clasa a XI-abaltoiud512@gmail.com
2.Bănăţeanu Călin ConstantinColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a B MIcalin.banat@gmail.com
3.Bărbuţ Miruna-MihaelaUniversitatea de Medicină şi Farmacie „Carol Davila” Bucureşti – studentă, anul V.mirunamihaelabarbut@yahoo.com
4.Brătan Maia SimonaŞcoala Gimnazială „Zaharia Stancu” – clasa a VII-abratan_maia@yahoo.com
5.Bunea Michael CătălinColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-acatalinmichael3@gmail.com
6.Carvaci FlorinaPoetă, membră a Uniunii Scriitorilor din România; Muzeul de Istorie „Petre Voivozeanu”isache_florina@yahoo.com
7.Cărbunaru Alexia Maria DariaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a Adariacarbunaru12@gmail.com
8.Cîmpeanu Andreea CătălinaLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – clasa a XI-acatalina.cimpeanu_liceulsaligny.tr.ro
9.Cîrciumaru Mirela-LuminiţaLiceul Tehnologic „Virgil Madgearu” – clasa a XII-amirelacirciumaru0803@gmail.com
10.Dîrvă AndreeaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a Aandreeadirva391@gmail.com
11.Dîrvă Laura ClaudiaLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – profesorlaura_darva@yahoo.com
12.Floricel Cătălina GabrielaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a Fcata.gabita1@gmail.com
13.Ghiţă Briana  GeorgianaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-abrianaghita7@gmail.com
14.Grasu Anamaria VanesaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a XI-avanesad748@gmail.com
15.Iatan Dora AlexandraColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a B Umaniatanalexandradora@yahoo.com
16.Maican Andrei-RaulLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – clasa a X-amaicanraula@gmail.com
17.Mihalache Cristian ŞtefanColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-astefan.mihalache2005@gmail.com
18.Mirea Vlad AlexandruLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – clasa a X-amireavlad02@yahoo.com
19.Niculcea Daria AndreeaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a B MIdarianiculcea2005@yahoo.com
20.Olteanu DavidLiceul Tehnologic „Virgil Madgearu” – clasa a X-adavid.olteanu05@gmail.com
21.Ovedenie PatriciaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-aovedenie.patricia@yahoo.com
22.Stîngă IonCasa de Cultură – artist vocal şi instrumentiststanga_teddy@yahoo.com
23.Staicu Eugenia VioricaLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – profesorstaicu_gina@yahoo.com
24.Staicu Mirela-CorinaLiceul Tehnologic „Anghel Saligny” – clasa a XI-astaicumirela3@gmail.com
25.Toma Alexia BiancaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-atoma1alexia@gmail.com
26.Tutunaru Bianca CătălinaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-atutunarubia@gmail.com
27.Troncea AndreeaColegiul Naţional „Anastasescu” –clasa a X-atronceaandreea29@gmail.com
28.Vasilescu Adriana BiancaColegiul Naţional „Anastasescu” – clasa a X-a B Umanadrianavasilescuro@yahoo.com

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *